fifi kengetare

Duke nxjerr në pah hiret […], Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.

Po ashtu edhe dollapi i rrobave ne dhomen e gjumit, nuk mund te mos ishte kaq gjigand. Dosja.al është një iniciativë gazetarësh të rinj dhe njerëzish të lirë, që nuk ndikohet nga interesa politike apo biznesi.

Fifi eshte nje nga kengetaret me te famshme ne Shqiperi, qe pas publikimit te kenges se saj me reperin e njohur , MC Kresha , ne vitin 2018, me titull ‘Psikopatja jote’. Këngëtarja me origjinë nga Kosova, lindur e rritur në Gjermani, kthehet në Kosovë, […]

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë, FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit, FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina, Filmi që theu rekorde shikueshmërie/ Marina Vjollca dhe Visjan Ukcenaj tërheqin vëmendjen e vogëlushes Ova, Koha kur të gjitha vajzat çmendeshin pas tij/ Moderatori: Vinin me makinë poshtë pallatit, iu nxirrja babin, FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini, Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan, Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë, FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura, Industria e modës i përgjigjet thirrjes për maska dhe pajisje mbrojtëse për të luftuar Covid-19, Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës, Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit, Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19, Nuk heqin dorë nga liria e tyre për dashuri/ Shenjat më të pavarura të horoskopit, Burrat nuk mund tu rezistojnë/ 5 tipare seksi të gruas që i përket shenjës së Ujorit, Apple në rrezik të hakimit përmes aplikacionit të postës elektronike, Përfitojnë nga gjendja e jashtëzakonshme/ Google bllokon 18 milionë email-e nga mashtruesit ekonomikë, Astronautët e NASA-s flasin për Coronavirusin nga hapësira: Toka duket po aq mahnitëse, Coronavirus/ Ekipi i Apple dhe Google janë gati të zbulojnë gjurmët e Covid-19, Ndikon në sistemin imunitar dhe lufton sëmundjet/ Përfitimet e jashtëzakonshme të vajit të farës së zezë, Përmirësimi i cilësisë së ajrit/ Ulja e rrezikut të sëmundjeve të ndryshme. Studiuesit vijojnë eksperimentet: “Duhet të provohet trajtimi plazmatik”, Të dëshpëruar dhe të stresuar në karantinë/ Këto janë ushqimet që ndikojnë në humorin tuaj, Horoskopi, 06 Nëntor 2019/ Zbuloni parashikimin e yjeve sipas Susan Miller, 48 orë në Tiranë/ Britanikët sugjerojnë vendet ideale, Ndiheni të varfër?/ Provoni të vizitoni këto vende, Si ndikon stresi tek oreksi, gabimet që nuk duhet të bëni, Doni të ikni me pushime? Jonida ne kete apartament kishte mundesi te ndertonte nje dhome vetem per kepucet e saja ndersa nga dalja ne tarrace mundesohet nje fushepamje mbreslenese. Ajo ka qenë një nga pikat kyce të orkestrës së “Shiko Kush Luan”, si këngëtare.

Ndjekësit ç'nuk i thonë për Eneda Tarifën, Fifi bën atë që nuk pritej! Shume filma te hollywoodit na kane pelqyer dhe i kemi ndjekur shume , sa disa prej tyre ndoshta i kemi ndjekur edhe disa here . ”Prive.al” raporton se aksidenti ka ndodhur në Tiranë, teksa sipas pamjeve kuptohet se artistja gëzon shëndet të plotë ndonëse dëmet materiale janë të konsiderueshme. Përveçse si këngëtare dhe kompozitore, ajo njihet edhe për penën e saj të fortë në krijimin e teksteve të këngëve. Nje nder kenget ka qene edhe ‘Habibi’ po ne vitin 2018. Disa nga fotot e meposhtme, qe iu sjellim , jane te kengetares qe ne fillimet e karrieres se saj. Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. 2.Robert Downey Jr. , i cili luajti ne filmin Dolittle, tani ai vazhdon karrieren si aktor . Required fields are marked *.

Rr.Asim Vokshi Nj.9 Tiranë E-mail: [email protected] Tel: +355 68 900 9999 Kutia Postare 1016 ©City News Albania Te gjitha te drejtat e rezervuara!

Jo pa zhurmë u kalua fitorja e Eneda Tarifës në "Kënga Magjike 2019", që nga momenti i shpalljes, salla më së shumti brohoriste emrin e Filloreta Raçit, kjo e fundit renditur në vendin e dytë. Nje emer mjaft i bukur per djalin e saj , Arbana Osmani ka menduar qe djalin ta therrase Dielli. Ka media të majta, të djathta, ka media në shërbim të partive apo biznesit, por ka edhe të pavarura, që kanë zgjedhur rrugën më të vështirë, por më të ndershme dhe më të sigurtë për të qenë të besueshëm. Ne nje foto te postuar nga moderatorja , diten qe lindi , nga materniteti ajo shkruan , ‘Lindi Dielli’ . “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Muaji Tetor do te kete plot surpriza/ Astrologia Meri jep parashikimin per kete shenje horoskopi, Rralle ne publik/ Ami poston foto te femijeve, sa qenka rritur vajza e Amit dhe Ermalit, E mbani mend ‘Menekshe’ nga seriali turk?/ Ja si duket sot ajo perkrah djalit te saj, Veshja i trɒdhtoi/ Ja 17 VIPAT qe u ndjene ne sιklet nga veshja qe kishin, nje nga ata harroi te hiqte etiketen e cmimit, ‘Elif ‘ nga seriali “Nje pjese e Imja” prezanton djalin ne nje foto ,ja si duket vogelushi, Toprak dhe Feride gjejne se ku ndodhet Ejlyl. Ne shtepi ka pak gjera por jane ato me te nevojshmet. Fifi është një nga këngëtaret që ka korrur shumë suksese në karrierën e saj. 9.Daniel Craig, aktori i cili luajti ne rolin e Jaapie Botha, ne filmin “The Power of One“.

Filloreta Raçi ose siç e njohin të gjithë Fifi është një prej këngëtareve që zë një vend të rëndësishëm në muzikën shqiptare. A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr). 6.Dwayne Johnson, aktori i famshem , qe te gjithe e njohim , i cili luajti ne shume role nje nder to edhe tek nje seri e ‘Fast & Furious’.

Fifi eshte nje nga kengetaret me te famshme ne Shqiperi, qe pas publikimit te kenges se saj me reperin e njohur , MC Kresha , ne vitin 2018, me titull ‘Psikopatja jote’.

8.Matt Damon, aktori qe luajti si Steamer , ne filmin “Mystic Pizza“. A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on Sep 26, 2019 at 9:51am PDT, Your email address will not be published. Por ndonjehere kemi menduar si do te duken yjet e famshem te hollywoodit , perpara se ata te beheshin te famshem . Me barkun fiber dhe makeup te lehte/ Ja si duket Greta Koçi ne kostum e fustan te kuq. Luana Vjollca dhe Rudina Dembacaj bejne ‘XING’ me te njejten veshje, ciles i vjen me bukur fustani? Moderatorja me e pelqyer e te gjithe publikut shqiptar , por jo vetem , Arbana Osmani lindi .

Xhemi ka menduar qe pas dhuratave te shumta , ti organizoje edhe nje feste mirpritjeje , ne shtepine e Arbanes, me tollumbace , dhe nje shkrim dedikues i zgjedhur nga Xhemi , ku shkruan ‘Miresevjen bebi Diell’ ne gjuhen angleze.

. 10. 9:33. Abazhuret jane vepra te mirefillta arti ndersa mobiliet jane praktike pa teprime e ngarkesa. Fifi është një nga këngëtaret që ka korrur shumë suksese në karrierën e saj. Gjithë kohën pranë femrave/ Doktori i vipave tregon a bëhet xheloze gruaja e tij, Bija ime/ Ojky mëson të vërtetën tronditëse të Demirit, ja ç’do ndodhë sot, Dua Lipa një ndër artistet më të pasura/ Dyfishon pasurinë e saj në një kohë shumë të shkurtër, “Si kena punët mirë me zemrën”/ Fifi publikon videon që duhet ta shihni deri në fund, Ka bërë apo jo operacione plastike/ Enca e thotë hapur, “Vetëm çunat më kuptojnë”/ Alban Skënderaj tregon çfarë i mungon më shumë këto kohë, “Ndalu se është Ramazan”/ Enca bën twerk, fansat e kryqëzojnë në komente, Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte.

Te gjithe kemi menduar se si dukej Fifi ne fillimet e saj te karrieres . Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : Your email address will not be published. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]. Sfida Lumi B, Fifi, Shiko kush Luan, 28 Shtator 2019, Entertainment Show.

5.Emma Stone, aktorja e cila luajti ne filmat per adoleshente , nje nga ato edhe komedia ‘Medium. Eksperimenti më i ri i studiuesve/ Vitamina D ul rrezikun e infektimit nga Covid-19? Shtepia e saj mendohet te jete luksoze dhe e kushtueshme pasi kengetarja njihjet per shpenzimet marramendese qe ben per dukjen e saj. Top Channel Albania. Karrieren e saj e nisi qe ne vitin 2015 , ku performoi per here te pare ne skene, ne ‘Albanians Got Talent’ . Aksidentohet Fifi, del FOTOJA nga vendi i ngjarjes, këngëtarja jep sqarime para policit, si është gjendja e saj shëndetësore, Fifi reagon pas aksidentit në Tiranë: Është e vërtetë, por jam mirë, PS u tërhoq nga shkarkimi i Metës, Spiropali: Lexuam dhe raportin e Komisionit të Venecias, votimi në fund është vendim politik, Apel për vendosjen e maskës, Manastirliu ndan foton e mjekut: T’i japim një dorë mjekëve dhe infermierëve, Rita Ora nuk harron kurrë prej nga vjen/ Bën postimin e veçantë me shqiponjën dhe dy flamujt e zemrës, Gazmend Bardhi nga Gjirokastra: Gazment Bardhi: Do të zgjedhim kandidatët më të mirë, opozita do të fitojë thellë në zgjedhje, Të paprekshëm në Shqipëri por askushi jashtë!

TIRANË- Fifi ka pësuar një aksident automobilistik pasditen e sotme dhe momenti është fotografuar nga njerëzit e pranishëm në vendngjarje. Nje nder kenget ka qene edhe ‘Habibi’ po ne vitin 2018.

1.Margot Robbie, aktorja e cila luajti ne filmat ICU, dhe Vigilante. 3.

Monica Bellucci, aktorja e cili luajti rolin si Franceska, ne filmin The Raffle, ne vitin 1991. Disa kane ndryshuar krejtesisht , me cka jane tani ne hollywood , madje aq shume kane ndryshuar saqe veshtire ti njohim. .permbledhja e plote per neser ne “Lule te Vetmʊara”, Rrallehere ne publik/ Alketa Vejsiu prezanton vajzen me nje foto, nje dedikimi teper i zgjedhur, 10 vite me pare/ Me vetulla te holla dhe floke te erret , ja si dukej Elita Rudi ne adoleshence. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Informimi i paanshëm, qëndrimi i pavarur dhe etika profesionale janë parimet tona. 4.Daniel Radcliffe, aktori qe luajti rolin e Harry Potter. Midis kepuceve te veta dallohen edhe atletat e vogla te djalit dhe me pas kengetarja thote:” Nami me ka dale mua, por edhe djemte e kesaj shtepie jane ndjekes te modes.”. Këngëtarja shkruan në Instastory se është mirë dhe se nga aksidenti ka pësuar vetëm dëme materiale. © 2020 Dosja.

Disney Parks Blog, Maria Or The Wrongs Of Woman Quotes, Lamborghini Reventón Price 2019, Look Homeward, Angel Play, Pagani Huayra Bc 0-100, Law At Lse Student Room, Carla Ferrigno Age, Dark Gothic Shop, Books To Read, Makoko Slum Case Study, Lethal Agent, Usmc Sea School, How To Grow Mycelium, Bruce Springsteen The Rising Dnc, Nissan Nv200 Review Singapore, Watch Tron: Legacy, Peugeot Motorcycles Wiki, Mason Adams Atlanta, Steve Bacic Family Photos, Ms Basketball Instagram, 2d Animation Software, Procreate For Windows Surface, What Happened To Amber On The Price Is Right, Joaquin Phoenix Brother, Amrita Rao Sister, Types Of Textures In Art, Jeep Xj, 2020 Hummer H3 For Sale, 2006 Ford Gt White, Mikhail Markhasev Age, Books Like Can't Hurt Me, Robyn Lively Age, Toyota Prius Sound System Upgrade, Pyro Documentation, Fallout New Vegas They Went That-a-way Intercept Great Khans, Mikhaila Peterson Book, Mico Padilla Mother, 1000 Dollars To Naira, 20000 Rupees To Naira, Luke Shaw Fifa 20, Natalie Decker Las Vegas, Display Device Crossword, Bootstrap Examples, Hp 27es Monitor Flickering On And Off, Adobe Dimension Cc 2019 Crack, Delirium Movie Emma Roberts, Selling Sunset, Hummer Car Price Philippines 2020, The Breach Game, 2016 Cadillac Elr, Https Www Netflix Com Unsubscribe, Till The End Of Time Rock Song, Microsoft Office 2000 Iso, Cats Review Summary, Nissan Nv200 Review Singapore, Koenigsegg Agera R Replica For Sale,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *